Učitelé se věnovali wellbeingu

Učitelé se věnovali wellbeingu

Náročný závěr školního roku si pedagogové zpříjemnili seminářem o wellbeingu, který vedla školní psycholožka Hana Prachařová.

Učitelé si vyzkoušeli několik jednoduchých relaxačních a dechových technik a diskutovali o tom, jak pečovat o psychickou pohodu v období plném uzavírání klasifikace, porad a dalších povinností.

Děkujeme paní Prachařové za inspirativní setkání a všem pedagogům přejeme klidný závěr školního roku a zasloužený odpočinek během letních prázdnin.