Vzděláváme již od roku 1992

V roce, kdy se konaly olympijské hry v Barceloně, v Československu právě probíhala 1. vlna kuponové privatizace, byla založena hudební skupina Horkýže Slíže, vznikla 7.7. 1992 v Litomyšli jedna z prvních soukromých škol v Pardubickém kraji – TRADING CENTRE.

Půlkulaté výročí jsme si připomněli 1. září 2017 a kulatiny plánujeme velkolepě oslavit 9. září 2022 . Začínali jsme jako jazyková škola. Posléze se nabídka rozšířila o dvouleté pomaturitní studium orientované na ekonomiku a management. Nakonec jsme se transformovali na střední školu se čtyřletým maturitním oborem zaměřeným na cizí jazyky a podnikání. Jsme menší střední škola, díky čemuž si můžeme dovolit označit se za školu rodinného typu. Však je také pravdou, že některé rodiny u nás nechaly vystudovat všechny své potomky.

Úspěchy nám přinášejí radost, euforii, novou chuť a sílu. Porážky nás zocelují, prověřují, jak jsme kompaktní, zda táhneme za jeden provaz a míříme ke společnému cíli. Tím jsou pro nás spokojení studenti, úspěšní absolventi, kteří se dokáží pracovně prosadit v náročných oborech v Čechách i v zahraničí, protože se mohou spolehnout na své znalosti, a to zejména v oblasti cizích jazyků, ekonomických předmětů nebo práva.

Chcete se přesvědčit, jak se nám to daří? Prostudujte si naše webové stránky, Facebook nebo Instagram, případně osobně zavítejte do jediné litomyšlské „ekonomky“, která je tu s Vámi stejně dlouho, jak dlouho je internet v Čechách.

vzděl