Akreditace Erasmus

Prioritou naší školy je zapojení žáků a učitelů do mezinárodních projektů mobilit. Proto, když Evropská komise vyhlásila jednu z novinek programu Erasmus+ pro roky 2021–2027, tzv. akreditaci Erasmus, neváhali jsme ani chvíli a podali žádost opírající se o evropskou internacionalizační strategii školy. K získání akreditace jsme vypracovali plán pro provádění vysoce kvalitních mobilit, které chceme dále využívat ke zkvalitnění nabídky odborného vzdělávání.

Dobrých zpráv v této době není nikdy dost, a tak se s vámi rádi o jednu podělíme.

Patříme mezi několik málo středních škol v ČR, které velmi cennou akreditaci Erasmus získaly.

Pro naše žáky to znamená, že se v následujících letech mohou těšit na celou řadu mezinárodních příležitostí, například na vzdělávací pobyty na partnerských zahraničních školách nebo na nabídky krátkodobých i dlouhodobých stáží. Pro vyučující znamená akreditace možnosti dalšího vzdělávání, ať už v jazykové oblasti, nebo v odborné sféře. Díky grantům poskytnutým z programu Erasmus bude moci vycestovat opravdu každý, kdo má zájem se rozvíjet, nelituje úsilí a práce navíc, je aktivní a má dobré nápady.

hurá

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.