Proč studovat na naší škole

"Jsem moderní, dynamická a stabilní. Do všeho dávám poctivou dávku umu, trpělivosti a srdce. Budu tě podporovat všude a vždy, nezklamu tě. Mým domovem je jedno z nejkrásnějších měst České republiky, malebné historické město Litomyšl, tolik spjaté se studentským životem. Díky tomu všemu jsem se pro každého, kdo se se mnou setkal, stala domovem."

Několik důvodů, proč si vybrat právě naší školu:

  • Budeš studovat na jedné z prvních soukromých škol v Pardubickém kraji, téměř 30 let je náš Školní vzdělávací program  zaměřen na kvalitní výuku cizích jazyků. Kromě povinné angličtiny, němčiny či ruštiny si můžeš vybrat i španělštinu nebo italštinu.

aj

  • Zjistíš, že jsme školou, kterou žáci navštěvují rádi, protože dobré vztahy mezi žáky i pedagogy jsou základem, bez kterého by naše škola fungovat nemohla.

holka

  • Najdeš nás v Litomyšli - a nudit se zde nebudeš. Málokteré město je tak spjato se studentským životem jako Litomyšl. Studenti vždy stáli v popředí kulturního a společenského života města, jak nám popsal Alois Jirásek ve své kouzelné Filosovské historii.

    Lit 

  • Pošleme tě do světa na zkušenou. Díky akreditaci Erasmus můžeš vyjet na zahraniční stáž nebo na zahraniční studijní pobyt.

NV

  • Místo těžkých učebnic si od nás domů odneseš notebook. Budeš mít konečně čitelné zápisky a bude se ti z nich lépe učit.

holka2

Budeme rádi, když nás navštívíš a o všem se přesvědčíš.