Slavnostní vyřazování absolventů tříd 4.A a 4.B

Slavnostní vyřazování absolventů tříd 4.A a 4.B

V kině Sokol proběhlo slavnostní vyřazování letošních absolventů tříd 4.A a 4.B pod vedením třídních učitelů Sylvie Řihákové a Jana Šmída.

Celá akce se nesla ve slavnostní a dojemné atmosféře za účasti vedení školy, rodičů i hostů z vedení města. Součástí programu byl hudební doprovod studentů místní ZUŠ, předávání maturitních vysvědčení a také Europassů Mobility studentům, kteří absolvovali zahraniční stáž.

Děkujeme rodičům za podporu, kterou svým dětem během studia poskytovali, a všem absolventům přejeme mnoho úspěchů v osobním i profesním životě.