Rozšířené vyhledávání
Přeji všem studentům naší školy a rovněž i pedagogickému sboru příjemné prožití prázdnin, mnoho báječných letních zážitků, odpočinek a pohodu a hlavně načerpání sil do nového školního roku. Ing. Ivana Zemanová
24.6.2026
23.6.2026
22.6.2026
21.6.2026