Zahraniční stáž studentů

Zahraniční stáž studentů

4.3.2014 | Ing. Ivana Zemanová

Od 1. 1. 2014 vstoupil v platnost nový program Evropské unie Erasmus Plus (Erasmus+). Jedná se o program Evropské unie pro vzdělávání a odbornou přípravu na období 2014–2020.Více jak 14 miliard EUR má směřovat přibližně k 5 miliónům mladých lidí, studentů a dospělých, kteří získají zkušenosti a dovednosti ve formě studia, školení a dobrovolnické činnosti v zahraničí. Letos na jaře, v reakci na první výzvu, podává naše škola žádost o grant v rámci Klíčové akce 1 (mobilita studentů). Věříme, že budeme úspěšní a naše škola získá grant pro studenty, díky kterému budou moci vyjet do Londýna na zahraniční stáž, kde budou mít možnost komunikovat v cizím jazyce, pracovat v mezinárodním týmu, poznávat kulturu, tradice a životní styl jiného národa.