Z jazykovky zdraví Katka a Patrik

Z jazykovky zdraví Katka a Patrik

29.9.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Dobrý den paní ředitelko,
posíláme pozdrav z krásného Milána! V první řadě bychom chtěli zmínit, že nás překvapilo, jak jsou tu lidé milí a přátelští, ale zároveň se nám zdá, že hodně uspěchaní. ...

My s Patrikem pracujeme docela daleko od centra v části Milána - Assago. Od kempu do práce to máme přibližně hodinu a půl, takže každý den trávíme 3 hodiny v MHD. The English project je vlastně taková malá soukromá jazyková škola kde naše vedoucí a zároveň majitelka Stella se snaží učit zábavnou formou, aby to bavilo všechny věkové kategorie, které navštěvují její školu. Naše pracovní doba je od 12:00 do 16:00.
Měli jsme možnost si popovídat s Italem v našem věku o ČR a jeho zemi, o rozdílech které mezi Itálií s Českou republikou jsou. Například jsme se dozvěděli, že se tu maturuje až do konce července. V následujících dnech budeme mít na starost malé děti a učit je základní slovíčka a hrát s nimi hry. Dále jsme se naučili pracovat s programem, který je celý v italštině a zadávali tam přihlášky na kurz do školy, ve které pracujeme.
Jsme moc rádi, za příležitost, kterou jsme dostali, protože už teď máme spoustu zážitků, na které budeme vzpomínat do konce života.
 
Katka