Výuka s rodilým mluvčím

Výuka s rodilým mluvčím

8.12.2015 | Ing. Ivana Zemanová

V pondělí jsme si na naší škole užili poslední výuku s rodilým mluvčím Danem Luptonem, protože příští týden bude cestovat zpátky do Ameriky za svou rodinou, aby společně strávili svátky vánoční. Naštěstí se za námi ale po novém roce vrátí a bude se studenty pokračovat v konverzačních hodinách.
Téma dnešní výuky se neslo v duchu blížících se Vánoc a studenti byli za své úsilí oceněni sušenkami i malou ozdůbkou na vánoční stromeček. Hlavní důraz byl kladen na konverzaci a hry, které poslední hodinu opravdu oživily. Studenti zápasili se sušenkami a vyzkoušeli své znalosti vánočních slovíček při hře, jejímž cílem bylo získat co nejvíce bodů za správně zodpovězené záludné otázky. Nechyběli ani vánoční písničky.
Během poslední hodiny se sešli všichni studenti 1., 2. a 3. ročníku, aby se s Danem společně rozloučili. Každá třída si připravila malé překvapení, domácí bábovku, diplom nebo písničku a se slovy díků jsme se všichni rozloučili a Danovi přejeme krásné Vánoce a moc se na něj těšíme po novém roce.
Mgr. Marie Chválová