Výměna stráží v Londýně

Výměna stráží v Londýně

6.12.2017 | Ing. Ivana Zemanová

Po výměně stráží s paní učitelkou Tmejovou jsem dnes navštívila čtyři naše stážistky. První návštěva proběhla ve velice přátelské atmosféře ve firmě Daniels. Zde probíhá stáž naší studentky Vivien Kotvanové. Po vřelém přivítání a teplém čaji jsem slyšela jen samou chválu. Jí se v práci také líbí, má možnost přihlížet prohlídkám nemovitostí a vyřizování korespondence. ...

Druhá návštěva v rušné čtvrti Harlesden se odehrála ve stejném duchu. Studentky Anna Zábranská a Adéla Voleská se podle slov jejich šéfa zhostily povinností nadmíru úspěšně. Děvčata vypadala spokojeně i přesto, že jejich pracovní místo v English School není zrovna tak velké a pohodlné jako u ostatních.

Poslední trasa vedla až do velmi krásné a moderní čtvrti Wimbledon ve firmě Plus Four Market Research. Zde už netrpělivě čekala Tereza Šimková. I její stáž probíhá v pořádku, zaměstnavatel i kolegové jsou s ní spokojeni. Dokonce sama zpracovala prezentaci firmy, kterou použijí jako vánoční upoutávku.

Můžeme být na naše stážisty hrdí, zatím slyšíme opravdu jen samou chválu. Přeji všem studentům pěkný zbytek stáže a těším se na všechny v ADC College v pátek na závěrečném hodnocení a předávání certifikátů.

Mgr. Libuše Andrlová