Už jste se rozhodli?

Už jste se rozhodli?

23.10.2023 | Ing. Ivana Zemanová

Říjen tradičně bývá ve znamení přehlídek středních škol. Mnoho věcí se každoročně opakuje: školy zaujímají v objektu stejná místa, stánky zachovávají styl a často i detaily výzdoby, dokonce se objevují stejní lidé – studenti i jejich vyučující. ...

Výzdoba stánku, rozdávání letáků – to vše je jistě užitečné a zajímavé. Ale zřejmě nejdůležitější role spočívá na lidech, kteří zodpovídají dotazy, oslovují kolemjdoucí a výrazně tak dotvářejí image celého objektu. Přehlídka škol tak bývá hezkým příkladem spolupráce studentů s učiteli. Ač se jejich zájmy v běžné školní praxi mohou střetávat, na tomto školním veletrhu jsou všichni jeden tým, všem jde o to, aby se jejich škola prezentovala co nejlépe.

A je důležité i potěšující opět dodat, že naši studenti zvládli tento úkol velmi dobře. Poděkování si tedy zaslouží: Kristýnka, Nina, Anička, Nikča, Martin a Alex.

Děkujeme rovněž všem uchazečům a jejich rodičům, kteří nás navštívili, vážíme si toho a věříme, že s některými z Vás se budeme od příštího školního pravidelně vídat :)

 

Ivana Zemanová