Ústní maturitní zkoušky

Ústní maturitní zkoušky

23.5.2013 | Ing. Ivana Zemanová

Ve středu 22.5.2013 na naší škole úspěšně skončily letošní maturitní zkoušky. Studenti 4.A a 4.B v uplynulých třech dnech skládali profilové zkoušky školní části maturity a také ústní zkoušky společné části z českého, anglického a německého jazyka. Didaktické testy a písemné práce z jazyků, popřípadě z matematiky psali žáci již na počátku května.
Maturantům gratulujeme a přejeme hodně podobných úspěchů i po odchodu z naší školy.
Slavnostní předání maturitních vysvědčení proběhne v pátek 31.5.2013 v 17.00 hod. v hotelu Zlatá Hvězda, kde žáci kromě maturitního vysvědčení obdrží i Europassy dokládající získanou kvalifikaci v anglickém jazyce. Nejlepším žákům budou předány Certifikáty za vynikající studijní výsledky.