Úspěšná absolventka

Úspěšná absolventka

28.3.2018 | Ing. Ivana Zemanová

Těší nás úspěchy našich absolventů, o to víc, když se na nás již sami obracejí s pracovní nabídkou pro naše studenty. Janě přejeme, ať se ji daří nejenom v pracovním, ale i osobním životě.

Dobrý den paní Zemanová,

jak se říká "škola základ života", tak u mě to platí na 100%. ...

Základní rozhled v ekonomickém oboru a s tím spojené administrativy mi pomohl dostat se na zajímavá pracovní místa - hned po maturitě jsem nastoupila jako asistentka ve společnosti, která zastupuje zadavatele ve veřejných zakázkách. Po roční praxi ve veřejných zakázkách jsem nastoupila na pozici analytičky v největší developerské společnosti, kde jsem pro změnu měla na starost cenotvorbu a nabídky prodávaných nemovitostí, pozemků v Praze a nejbližším okolí. Pracovní cesta mě následně zavedla na centrálu banky (tehdy GE Money Bank), kde jsem dostala na starost kontrolní systém banky v bezhotovostních platbách a posléze proces dědictví. V současné době působím jako finanční koncipientka v naší rodinné firmě Partners market, s.r.o. v Litomyšli. Zpravuji klientům kompletně finanční portfolia, kdy zastupuji klienty/rodiny v jakýchkoliv oblastech, které se týkají peněz. A aby byla moje profese bohatší, působím také jako školitelka nových i stávajících kolegů v rámci společnosti. Škola je základ, nicméně v důsledku především záleží na každém, jak naloží se získanými zkušenostmi a znalostmi. Věřím, že studenti stávající i nově příchozí čerpají maximum ze 4letého studia na TC, poněvadž škola nabízí velmi zajímavé možnosti nejen studijního, ale i osobnostního rozvoje.

Dovolím si Vás, paní Zemanová, požádat o následující:

Vzhledem k tomu, že absolventi TC mají velmi dobrý nejen ekonomický základ pro následnou praxi, ráda bych Vás jménem svým i mého muže v této záležitosti oslovila ohledně předání informací s volnými pracovními pozicemi, které máme na naší pobočce k dispozici. Jedná se zejména o pozici bankéř/ka a finanční koncipient/ka. Pokud budete mít zájem o více informací, ráda Vám je předám. Předem děkuji za Vaší spolupráci a přeji příjemný den.

S pozdravem Jana Javůrková