Trading mýma očima

Trading mýma očima

24.2.2022 | Ing. Ivana Zemanová

Říká se, že nejlepší roky života jsou na střední škole. To jsem ale já necítila, když jsem nastoupila do prvního ročníku na gymnázium. Proto jsem se rozhodla přestoupit. Na Trading. A bylo to nejlepší rozhodnutí v mém životě....

Když se ohlédnu zpět, nevím ani, kde mám začít. Tolik věcí, na které ráda vzpomínám. Třeba to bezkonkurenční příjemné domácí prostředí v útulné budově školy! Snad první věc která mě “uchvátila”, když jsem do budovy přišla (hned po milém přístupu všech lidí ve škole) – všechno tam bylo tak příjemné a pohodové! Ráda vzpomínám na to, když byla polední pauza a my se se třídou sešli uprostřed školy na gauči u televize, se sušenkami z automatu, to byla pohoda. Kde jinde tohle najdete?
 
Dále naše paní ředitelka. Laskavá, starostlivá a vždy usměvavá, řekla bych takové srdce školy. Způsob, jakým se chová ke svým žákům, je až dojemný. Vždy se vším pomohla, poradila, a snažila se, aby byl každý žák na 100% spokojený. O svoje žáky se stará jako “o vlastní”.
 
Naši učitelé. Na všechny tak ráda vzpomínám. Všichni se snažili, abychom vše chápali, vždy nám pomáhali a v neposlední řadě nás toho spoustu naučili. Příjemní učitelé, kteří si na nic nehrají a nad svými žáky se nepovyšují, to je vzácnost.Ráda bych zmínila také to, že milý je na škole opravdu každý! Nejen paní ředitelka, učitelé, ale také vždy usměvavá paní sekretářka, nebo paní uklízečka. Byla opravdu radost kohokoliv na škole potkat. Všichni jsou tam na správném místě!
 
Podle mě je nejhlavnější, aby se student do školy těšil, aby se tam rád vracel, aby měl prostředí školy rád, aby se nebál do školy chodit, aby se nebál svých učitelů. Aby věděl, že ve škole jsou lidé, kteří mu pomohou, že se vše dá v klidu vyřešit. To přesně je škola Trading Centre.
 
Nikdy bych střední školu nevyměnila. Naopak, šla bych klidně znova, nebo tam nejlépe dál pokračovala. Myslím si, že můžu mluvit za celou naši třídu, že jsme to všichni ve škole měli moc rádi a těžce se nám odcházelo.
 
Přála bych každému, aby miloval svoji střední školu tak, jako já.
 
Děkuji za ty nejlepší vzpomínky. A vše spojené s Tradingem.❤️
 
 
Tereza Kahounová