Takový e-mail potěší

Takový e-mail potěší

20.5.2019 | Ing. Ivana Zemanová

Vážená paní ředitelko,
letos uplynulo 10 let od mého úspěšného složení maturitní zkoušky na Vaši škole, a tak mě napadlo trochu se poohlédnout zpět...
V roce 2005 jsem nastoupila do 1.ročníku. Tenkrát trochu nejistá a s obavami, protože mi nevyšly přijímací zkoušky na Gymnázium. Jak se ale během studia ukázalo, bylo to to nejlepší, co se mi mohlo stát. ...

Ve 3. ročníku se mi naskytla příležitost absolvovat jazykový kurz v Austrálii. Využila jsem ji a odletěla na 5 měsíců do Sydney. Velmi jsem si tehdy vážila toho, že s tím nebyl žádný problém, ba naopak. Všichni kantoři mi vyšli vstříc. Dohnala jsem studium, udělala zkoušky a pokračovala dál se stejným ročníkem. Byla jsem ráda, že jste mě podpořili. Ta dobrodružná cesta zůstane i díky Vám v mých vzpomínkách napořád.
Jelikož mi vždycky byla bližší praxe než teorie, přeběhla jsem z vysoké školy do práce - jak jinak než v oblasti cestovního ruchu.
Poznala jsem prostředí 4* a 5* hotelů a apartmánů v Praze. Jako Front Office Manažerka jsem se starala o obchodní stránku, tedy rezervace a také o zákaznický servis. Často jsem se vracela k hodinám Business English, managementu i marketingu a pracovního práva. Výborně jste mě na tuhle pozici připravili.
Navštívila jsem ještě spoustu míst včetně Afriky a Nového Zélandu, ale stejně jsem zakotvila tady v Litomyšli, protože je tu prostě dobře. Za Vámi na Trading se ráda vracím, a když se naskytne možnost, tak se se svými cestovatelskými zážitky a pracovními zkušenostmi s nynějšími žáky školy podělím.
Nepochybuji o tom, že Vaše škola stále nabízí svým studentům spoustu možností, kvalitní výuku a individuálního přístup respektující potřeby každého z nich.
Paní ředitelko, ráda bych Vám takto poděkovala za vše, co mně i ostatním bývalým a současným studentům Vaše škola dala, a přeji všem krásné jarní dny a spoustu spokojených absolventů.
Klára Nováková