Stužkovací VIP večírek

Stužkovací VIP večírek

26.11.2019 | Ing. Ivana Zemanová

Čtvrteční podvečer se sešly všechny VIP osobnosti z naší školy na večírku v Dance Clubu U Kolji, aby společně oslavily pasování dalších "čtvrťáků" na maturanty. ...

Akci organizovali studenti 4. ročníku a nutno zmínit, že se jim zdařila na výbornou. Po welcome drinku se návštěvníci večírku ujali rolí soutěžících ve vědomostním kvízu moderovaném žákyněmi Petrou Šuglovou a Jaroslavou Malinovou, kterým asistovala Eliška Rejmanová. Nejlépe si v soutěži vedl tým třídní učitelky  a Mgr. Martina Klejcha.
Následovala přestávka, během které si účastníci večírku užili dobrot - řízečků, lososa, salátů a sýrů, které na rautový stůl připravil otec jedné ze studentek. Největší  úspěch ovšem měla čokoládová fontána s mléčnou čokoládou z litomyšlské pralinkárny.
Přibližně kolem osmé připjala třídní učitelka na hruď maturantek a maturantů modrobílé stužky a  popřála jim mnoho zdaru v příštích měsících. Následovalo společné focení i focení na instax. Třídní kolektiv se zúčastnil ještě jedné společné hry a od jedenácti hodin začala afterparty.
Další velkou akcí, která maturanty čeká, je maturitní ples, který se uskuteční 6.března. Jste srdečně zváni k jeho návštěvě.
 
Mgr. Marie Horváthová Janoušková