Sobotní střídání "stráží"

Sobotní střídání "stráží"

27.9.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Posílám svojí závěrečnou zprávu z Milána, další už budou od Sylvie. Musím ale hned na začátku přiznat, že to šíleně uteklo a klidně bych si to ještě prodloužil. ...

Je tady opravdu hezky a celá naše parta z Tradingu si fakt sedla a všichni si to pěkně užíváme.
 
Včera jsem měl na programu svoji poslední návštěvu studentů během jejich práce. Byl jsem se podívat na Patrika a Káťu v jazykové škole The English Project. Popovídal jsem si s její majitelkou Stellou, pozitivní, kreativní a nadšenou lektorkou, která mě seznámila s celým chodem a výukovými metodami své školy. Patrik s Káťou zde pomáhají s tříděním, tvorbou materiálů, archivací a vším co je zrovna potřeba.  Jsem rád, že stejně jako ostatní, měli štěstí na opravdu příjemnou a milou "šéfku". 
 
Večer jsme pak s některými studenty vyrazili na krátkou obhlídku nočního, tedy spíše podvečerního, života v Miláně a vrátili se na večeři. Ta byla tentokrát poprvé společná, protože nás čekala čerstvě dovezená pizza, objednaná týmem Evolva.
 
Dnes ráno nás pak čekalo příjemné ranní překvapení v podobě předčasného příjezdu paní učitelky Řihákové s manželem, které jsme vzali na miniexkurzi do centra Milána. Mohli tak ochutnat výbornou italskou zmrzlinu, rovnou udělali i nějaké nákupy a povedlo se nám i získat slevu na prohlídku slavné milánské katedrály, kdy jsme po schodech vyběhli až na její střechu a mohli se tak kochat krásnými pohledy na město módy.
 
No a teď už jsem zpátky v kempu, píšu zprávu, do toho se balím a hlavně si říkám, že je opravdu škoda, že to uteklo jako voda, že bych tady klidně zůstal ještě ten další týden. Opravdu to byl moc povedený týden a doufám, že ten příští vydaří stejně nebo ještě lépe.
 
Tak a teď už letí poslední pozdrav od pana učitele z Milána!
 
Jan Šmíd