Sportovní úspěchy

Sportovní úspěchy

25.3.2024 | Ing. Ivana Zemanová

nejsou výsadou pouze studentů naší školy. Paní učitelka Ing. Vendula Scheibová, která je dlouholetou úspěšnou závodnicí v aerobiku (Mistryně ČR SAMC, Missis Aerobik ČR a více než 90 vítězství v soutěži Aerobic Master Class), se po mateřské pauze ve 36 letech vrátila na závodní plochu. ...

V loňském roce si odnesla celkem 7 medailí, včetně 2 zlatých, 3 stříbrných a 1 bronzové, a získala pamětní medaili pro top 10 nejlepších závodníků sezony 2023 Aerobic Dance League. Letošní rok začala úspěšně s jedním zlatem a jedním bronzem na lednových závodech.

Ale skutečný životní úspěch přišel v březnu v Praze, kde během jediného dne vybojovala neuvěřitelný hattrick – 3 zlaté medaile! Tato energická maminka malého Matyáška s úsměvem prozrazuje, že jejím nejvěrnějším trenérem je právě její vlastní syn. "Dlouhá léta se připravuji sama. Mým hnacím motorem je především disciplína a obrovská láska k pohybu. Medaile jsou už jen příjemným bonusem."

Své cenné zkušenosti nyní paní učitelka předává i našim studentům na hodinách tělesné výchovy. "Snažím se obohatit výuku o lekce jógy, pilates a meditace. Věřím, že se mi podaří žáky nadchnout pro aktivní životní styl plný pohybu," říká s nadšením.

vendy