S Erasmem do Milána

S Erasmem do Milána

5.6.2019 | Ing. Ivana Zemanová

Dům zahraniční spolupráce zveřejnil výsledky Výzvy 2019 v rámci programu Erasmus+. Máme velikou radost, že náš projekt uspěl v konkurenci více jak 400 žadatelů, protože díky tomu budeme moci opět poslat několik studentů v příštím školním roce na zahraniční stáž, tentokrát do Milána. ...

Deset studentů přijme na 14 dní společnosti iH Hotels Ambasciatori do svého čtyřhvězdičkového hotelu přímo v centru Milána. Pracovat budou střídavě na recepci a v kanceláři vedení hotelu.

Druhý partner, společnost Evolvo, zaměřující se na pořádání seminářů a školení pro mladé lidi z různých zemí, nám dokonce nabídl, že přijme jednoho studenta na dlouhodobou stáž v délce čtvrt roku. Stážista bude mít na starosti organizaci těchto seminářů a program pro jejich účastníky.

Věříme, že stáž bude pro studenty cennou zkušeností, skvělou položkou v CV, zlepší jim komunikační schopnosti v cizím jazyce a zvýší jejich sebedůvěru. Vždyť ne každý může v 17 či 18 letech říct, že má za sebou stáž v oboru v cizojazyčném prostředí.