Rozloučení

Rozloučení

29.6.2024 | Ing. Ivana Zemanová

Vážení rodiče,
po dlouhém zvažování jsem se rozhodla, že tento školní rok bude mým posledním ve funkci ředitelky školy. Z funkce odcházím zcela dobrovolně, věk pokročil a cítím, že je čas pro někoho mladšího. Novým ředitelem školy bude od 1.9. 2024 RNDr. Petr Coufal, Ph.D. ...

Já ze školy ale úplně nezmizím, budu mít na starosti hospodaření školy, veškerou administrativu spojenou s programem Erasmus, budu vypracovávat žádosti o různé granty a další podobné činnosti.

Se školou jsem spojila téměř 30 let svého života, nejprve jako učitelka, následně jako zástupkyně ředitelky a posledních 14 let jako ředitelka a spolumajitelka školy. Vždy jsem se snažila, aby škola byla pro studenty, učitele, ale i pro rodiče místem, kde se všichni budou cítit dobře, kde vládne důvěra a bezpečí, kde je kladen důraz na správnou výchovu a kde je zajištěno kvalitní vzdělávání. Mnoho energie a času jsem věnovala realizaci řady dotačních projektů, z nichž za nejvýznamnější považuji získání akreditace v programu Erasmus+, díky které studenti, ale i pedagogové mohou realizovat celou řadu mezinárodních příležitostí, od stínování na zahraničních školách nebo firmách po nabídky krátkodobých i dlouhodobých zahraničních stáží. 

Moc ráda bych poděkovala nejen všem svým zaměstnancům za jejich práci pod mým vedením, ale také Vám, rodičům. Někteří z Vás mi občas vyjadřovali podporu formou hezkých emailů nebo osobních rozhovorů. Bylo to pro mne velkým zdrojem energie. Vždy jsem se snažila reagovat na podněty Vašich dětí a také na Vaše dotazy a připomínky a ve většině případů jsme společně nalezli nějaké řešení.

Co říci závěrem?

Ráda bych škole, jejímu personálu, všem studentům a jejich rodičům popřála do budoucna jen vše nejlepší. Věřím, že nové vedení v čele s nastupujícím ředitelem bude mít stejné štěstí na skvělé žáky a výtečné učitele, kteří budou i nadále naplňovat výbornou pověst naší školy. Přeji jim to z celého srdce a děkuji Vám všem za dosavadní přátelství a spolupráci.

Ing. Ivana Zemanová