Přehlídky středních škol

Přehlídky středních škol

18.10.2019 | Ing. Ivana Zemanová

Říjen bývá už tradičně ve znamení přehlídek středních škol. Mnoho věcí se každoročně opakuje: školy zaujímají v objektu stejná místa, stánky zachovávají styl a často i detaily výzdoby, dokonce se objevují stejní lidé – studenti i jejich vyučující. ...

Výzdoba stánku, projekce filmů, rozdávání letáků – to vše je jistě užitečné a důležité. Ale zřejmě nejdůležitější role spočívá na lidech, kteří zodpovídají dotazy, oslovují kolemjdoucí a výrazně tak dotvářejí image celého objektu. Přehlídka škol tak bývá hezkým příkladem spolupráce studentů s učiteli. Ač se jejich zájmy v běžné školní praxi mohou střetávat, na tomto školním veletrhu jsou všichni jeden tým, všem jde o to, aby se jejich škola prezentovala co nejlépe.

A je důležité i potěšující opět dodat, že všichni naši studenti zvládli tento úkol velmi dobře, přítomní vyučující byli s jejich působením spokojeni. Poděkování si tedy zaslouží: oba Patrikové, Adam, Dominik, Vojta, Carol, Klárka, Dita, Dorka a Majda.

A spolu se svými studenty „bojovali“ za naši školu i členové pedagogického sboru: Ivana Zemanová,  Jana Vomočilová a Sylvia Řiháková.

Děkujeme rovněž všem uchazečům, rodičům a dalším příznivcům, kteří nás navštívili. Vážíme si toho a jsme rádi, pokud Vás naše škola zaujala a dozvěděli jste se o ní vše potřebné.