Práce v Kulturním centru v Budapešti

Práce v Kulturním centru v Budapešti

27.5.2024 | Ing. Ivana Zemanová

První den v práci mě a mé spolužáky přivítali s otevřenou náručí, a celý tým na nás byl po celý pobyt moc milý. Zasvětili nás do jejich projektů, vše vysvětlili a ukázali nám kulturní památky v Budapešti. ...

Pracovní dny jsem si opravdu užívala, protože v celé budově panovala přátelská a uvolněná atmosféra. Dovolili nám nahlédnout do rozpočtu, přípravy velkého filmového festivalu, do vytváření sociálních sítí nebo dokonce do nového kulturního domu v části města jménem Soroksár.
 
Když jsem zrovna nebyla v práci, procházela jsem město a poznávala památky i kulturu.
 
Tato příležitost mi dala opravdu hodně, ať už třeba zlepšení se v angličtině, spousty zážitků s kamarády i s novými kolegy nebo poznání krásných míst, na které bych se bez tohoto projektu nepodívala. Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí letošní stáže v Budapešti.
Veronika
 
Pracuji v Kulturním centru s mými dvěma spolužáky, kde se zúčastňujeme kulturních akcí, pomáháme plánovat rozpočty a seznamujeme se s administrativou a dokumentací. Práce v tomto zaměření není zrovna můj obor, ale jsem vděčná za tuto příležitost, protože to je pro mě něco zcela nového. Veškerý čas však netrávíme jen v práci, ale užíváme si každou volnou chvíli. Chodíme po památkách a objevujeme různá krásná místa tohoto okouzlujícího města.
 
Velmi si vážím této příležitosti a děkuji Vám za ni.
Rozárie