Pozdrav z Austrálie

Pozdrav z Austrálie

10.12.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Až na druhý konec Zeměkoule, mezi klokany a koaly – do Austrálie - zavál osud naši absolventku Lenku. Pozdrav nám udělal radost, může být i inspirací pro naše studenty ...

Dobrý den, paní Zemanová,
 
moc ráda vzpomínám na školu, bylo to super rozhodnuti po základní škole. Měli jsme fajn partu ve třídě a všichni učitelé byli také užasní, taková rodina.
 
Já jsme odjela do zahraničí hned po dostudovaní Vysoké školy VSFS (Marketing Communications) v Praze v roce 2010. Žila jsem pár let mezi Irskem a Anglií a v roce 2012 jsme se s partnerem odstěhovali na Nový Zéland, kde jsme hodně cestovali a já na začátku pracovala na manažerském sektoru pro restauraci a pak dělala pro jednoho realitního makléře.
 
Ve 2013 jsme se odstěhovali do Austrálie a tady jsem 5 roky dělala Operations Manager pro takovou větší firmu a nyní pracuji na sebe, což zahrnuje tak nějak cokoli od marketingu, designu a operations consultancy.
 
Objevila jsem právě ale velkou passion pro design a celkové kreativní odvětví, a tak bych chtěla studovat interior design/interior architect degree. Rozhodla jsme se, že se chci odvíjet méně stresovým směrem, protože jsem hrozný workoholik a operations je hodně hektická práce, při které vám mozek šlape 7 dni v týdnu, tak mě to za ta léta dost zmohlo. V designu jsem našla větší klid a celkově životní rovnováhu.
 
Je to všechno tak nějak stručně a omlouvám se, jestli píšu s chybami, protože moje čeština je o dost horší, jak ji moc nepoužívam :)
 
Přeji hezký den.
 
S pozdravem
 
Lenka Leová