Míša posílá pozdrav z recepce

Míša posílá pozdrav z recepce

29.9.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Dobrý den paní ředitelko,
posílám pozdrav ze stáže z Milána a děkuji za šanci si vyzkoušet práci v zahraničí. ...

Už máme za sebou polovinu našeho pobytu tady a musím říct, že i přes počáteční nervozitu to tu velmi rychle utíká. Pracuji spolu s Terkou, Majdou a Filipem na recepci kempu ve kterém jsme zároveň ubytovaní. Nejdříve jsem si říkala, že je škoda, že nebudeme nikam dojíždět, protože se nikam moc nepodíváme, po uplynutí prvního týdne to, ale už vidím spíše jako velkou výhodu. Jsme rozděleni do třech pracovních směn s tím, že první začíná v 9:00, takže se vždy krásně vyspíme a zároveň díky pravidelnému střídání se, máme i čas na to někam vyrazit.
 
Motýli v břiše zmizeli a já už s úsměvem na tváři vyrážím vstříc práci na recepci, kde je mou pracovní náplní přijímat nově přijíždějící hosty, pomocí mapky jim ukázat kemp a vysvětlit cestu do centra - a to je výzva. Den ode dne si myslím, že je má práce, díky tomu, že už jsem méně nervózní lepší.... Ve volných chvílích, když zrovna nikoho nepřijímáme na check-in, tak se seznamuji s ostatní prací, která je spojena s chodem kempu a recepce (booking, úprava webových stránek...).
 
Víkend jsme strávili v centru a poznáváním památek a kultury Milána. Čas tu běží rychlostí blesku, ale užíváme a získáváme zkušenosti co to jen jde.
 
S pozdravem
 
Michaela Čapková