Majda a Terka jsou spokojené s prací na recepci

Majda a Terka jsou spokojené s prací na recepci

27.9.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Zdravíme Vás z recepce v našem kempu Camping Village Citta Di Milano, kde pracujeme společně s Míšou a Fílou. ...

Naší největší výhodou je, že nemusíme nikam dojíždět. Každý den máme rozdělený na 4 směny. První směna je od 9:00-13:00 (pracuje vždy jeden z nás + Italka Guzi) druhá směna je od 14:00-18:00 (také pracuje vždy jeden student + Italka Sarah), a poslední směna je od 18:00-22:00 (kde jsme vždy dva studenti sami) a musíme spoléhat jeden na druhého - právě teď, co Vám píšeme tento pozdrav, sedíme na recepci a musely jsme samy udělat Check-In italskému páru, který neuměl anglicky. Nebylo to lehké, ale snad nás pochopili. 
 
I přes to, jaká je situace ve světě, sem jezdí spousta cizinců z různých zemí. Proto je naše práce velmi pestrá. Když dorazí noví hosté na Check-In, nejprve zjišťujeme jejich osobní údaje, vybíráme jejich doklady, popisujeme jim prostrědí kempu a nakonec vysvětlujeme cestu do centra.
 
Ve volných chvílích nám naše italské kolegyně popisují chod na recepci (třeba rezervace na následující měsíce). Jsou neskutečně milé, komunikativní a vstřícné. Nebo si s nimi povídáme o běžných věcech a tím si zlepšujeme naší komunikaci v angličtině.
 
Za všechny můžeme říct, že se nám tu moc líbí a užíváme si každou chvíli jen jak to jde! Další velkou výhodou je rozmanitost naší práce, která se dá výborně skloubit i s návštěvou centra Milána během dne a zároveň společnými večery s našimi spolužáky. Vládne tu skvělá atmosféra, díky naší partě i s panem učitelem Šmídem. Jsme moc vděčné za tuto příležitost a už teď se těšíme na další dny strávené zde v Miláně!
 
Majda a Terka