Filip zdraví do Česka z krásné Itálie

Filip zdraví do Česka z krásné Itálie

29.9.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Zdravím do Česka z krásné Itálie! Všichni, co jsme teď tady, jsme moc rádi za to, že se nám i přes všechny okolní problémy podařilo vyjet na stáž do Milána. ...

Přijeli jsme v neděli kolem deváté a hned jsme se šli ubytovat do naších budoucích domovů na příští 2 týdny a v kempu se nám moc líbí.
 
V pondělí jsem sice jako jediný z celé skupiny musel nastoupit na své pracoviště, ale ve finále jsem byl aspoň napřed v tom, co budu muset následující dny v práci dělat a i když mě mrzelo, že ten den jsem se nemohl s ostatníma podívat do centra, tak jsem si řekl že si to vynahradím další dny! 
 
Na pracovišti se mi pracuje skvěle, pracuji na recepci přímo v kempu, kde bydlíme, takže nemusím ani nikam daleko dojíždět, což je celkem fajn, ze začátku jsem se bál trošku komunikace s ostatními spolupracovníky, ale ve finále jsem tady strašně spokojený a moje kolegyně jsou strašně fajn!
 
V práci se učím v programu který se používá pro zapisování nových hostů, také dělám rezervace a jinak hlavně komunikuji s nově přijíždějícími do kempu a snažím se je seznámit s okolím a s tím, jak funguje náš kemp.Myslím si, že se nám všem daří zvládat naší práci bez problémů a podle fotek je celkem jasný, že si kromě práce užíváme i samotné Miláno! 
 
Děkuji za příležitost pracovat v zahraničí a jsem zvědavý na moje další pracovní dny na recepci!
 
Filip