Pozdrav od bývalého studenta

Pozdrav od bývalého studenta

11.12.2014 | Ing. Ivana Zemanová

Dobrý den paní ředitelko,
nevím, jestli si na mne ještě vzpomenete, ale před dlouhými lety (ani nevím přesně, kdy to bylo :-) jste mne učila na Trading Centre v Litomyšli. Od té doby se hodně změnilo a já jsem skončil v Německu.
 
Úplnou náhodou jsem na internetu narazil na Trading Centre a našel jsem tam kontakt na Vás a hned jsem si vzpomněl na ty roky, které jsem na TC prožil. Musím přiznat, že v mé kariéře byly tyto roky zásadní, protože mi ukázaly směr, jakým bych se měl ubírat.
Po TC jsem pracoval v rámci civilní služby 2 roky na II. ZŠ v Litomyšli jako správce IT.
Po civilce jsem vystudoval VŠE, Fakultu Informatiky a statistiky. A pak jsem začal pracovat jako SAP Konzultant – nejdříve v Siemens IT Business Solution, pak v Atos Consulting, pak jsem odešel do Německa do Hyundai Motors Europe a nyní jsem zakotvil ve farmaceutickým koncernu Merck KGaA v Darmstadtu u Frankfurtu nad Mohanem, kde mám na starosti projekty SAP pro finanční moduly. Moje práce je hodně technologická (IT) a z části manažerská. Naštěstí technologická část převažuje :-)
 
Mám jednu ženu, 3 kluky (10, 8 a 6 let). Bydlíme u Frankfurtu nad Mohanem.
 
Jsem rád, že jsem mohl takto zavzpomínat a chtěl bych Vás tímto pozdravit a popřát hodně úspěchů v TC a i doma a pěkné vánoční svátky.
 
Zdravím do Litomyšle. Podravujte v TC :-)
 
Mit freundlichen Grüßen / Best regards
 
Michal Vomočil
Manager SAP Finance
Finance & Controlling
Group Information Services