Pozdrav od Adélky

Pozdrav od Adélky

4.12.2017 | Ing. Ivana Zemanová

Dobrý den,
zdravím z překrásného Londýna! Nejdříve bych ráda poděkovala za takovou příležitost. Jsem za ní moc vděčná a děkuji Vám, že jsem se toho mohla zúčastnit :) ...

V den příletu mi bylo velmi úzko, daleko od rodiny a všeho známého, strach z nové práce, dojíždění a spolupracovníků. Ale hned další dny, kdy jsme si zkoušeli naší trasu do práce a domů, pak i novou práci a začlenili se do pracovního kolektivu, tak bylo všechno super. Strach z toho všeho byl vlastně zbytečný.
První týden utekl hrozně rychle. Od druhého pracovního dne se mnou dělá i Anička Zábranská, takže smutno mi rozhodně není. Pracujeme v jazykové škole CCLS English School a děláme hlavně administrativu, zatím jsme moc nemluvily, ale tento týden už budeme volat naším zákazníkům, takže si angličtinu procvičíme až až. (A máme tu hroznou zimu, proto jsme s Aničkou v bundě). Ve volném čase se snažím cestovat, poznávat a navštěvovat snad všechno, co vůbec jde. Londýnem se mnou většinou šmajdá Anička Hrdličková a Páťa Halámková. Ubytování s holkama i naše rodina je fajn. Doprava je tady v pohodě, radši ale jezdím metrem a vlakem, autobus pro mě moc není.
Mějte se všichni hezky, s pozdravem Adéla! :)