Poslední den návštěv v londýnských firmách

Poslední den návštěv v londýnských firmách

7.12.2017 | Ing. Ivana Zemanová

Poslední den návštěv u studentů začal ve čtvrti Paddington. Na Norfolk Square v hotelu Shakespeare, kde pracuje náš student Alex Hartman. Jeho nadřízený je s ním spokojen a Alex odvádí dobrou práci, pro vytíženost svého šéfa však nemůže naplno využít své schopnosti, i přesto doufám, že na pobyt v Londýně bude rád vzpomínat. ...

Další setkání proběhlo taktéž v příjemném prostředí cestovní kanceláře Almont Group v nádherné čtvrti poblíž St Paul´s Cathedral, kde probíhá stáž studenta Jaroslava Etzlera. Má velmi sympatického šéfa i kolegy. Chtěli by si ho tam prý nechat déle, protože odvádí opravdu dobrou práci a moc ho chválí.

 

A nakonec jsem se přesunula o kousíček dál za děvčaty do English School, jedné za největších jazykových škol v Londýně. Zde jsem se setkala nejdříve s Terezou Kinclovou, která právě připravovala plány do výuky a Veroniku Kovářovou, která se účastnila výuky. Ani zde jsem neslyšela nic jiného než chválu. Určitě je to pro obě dobrá zkušenost a také možnost porovnat typ výuky u nás a v UK.

 

Po všech absolvovaných schůzkách mám opravdu dobrý pocit a jsem na všechny moc hrdá, že se odhodlali a tuto stáž absolvovali. Teď už jim zbývá jen poslední dlouhý pracovní den a v pátek po zkrácené pracovní době se všichni setkáme v ADC College.

 

Libuše Andrlová