Poradna One Brain Kineziologie

Poradna One Brain Kineziologie

10.9.2013 | Mgr. Jitka Tichá

Od 1. září 2013 byla v prostorách naší školy otevřena poradna One Brain Kineziologie. Poradenství je nabízeno studentům naší školy, ale i široké veřejnosti.
Kineziologie je metoda, která pomáhá odstraňovat nejrůznější psychické i fyzické potíže. Tato metoda nahlíží na problémy člověka komplexně, to znamená, že je odblokovává na všech úrovních - emocionální, mentální, fyzické a podobně. Vychází mimo jiné z předpokladu, že nevyřešené pocity mohou vyústit v odpovídající důsledky na fyzickém těle. Dobře pomáhá při tzv. civilizačních chorobách, jako jsou bolesti hlavy, migrény, stres, nespavost, nervozita, strach, fóbie, problémy ve vztazích, ale také pomáhá při odblokování fyzických problémů, zejména těch, které jsou důsledkem moderního způsobu života plného stresu a s nedostatkem pohybu - např. bolesti zad, kloubů, obezita a anorexie, trávicí problémy, alergie, závislosti a mnohé další.
Zvláštní sekcí v účinnosti metody jsou tzv. poruchy učení a lehké dysfunkce, které znepříjemňují školní docházku zejména dětem, ale i mnohým dospělým.
I proto je prostředí školy vhodným místem pro nabídku těchto služeb.

Kontaktní údaje a více informací naleznete na:
www.exqui.cz
Jak přesně probíhá kineziologická konzultace si můžete přečíst na:
http://www.exqui.cz/news/jak-probiha-kineziologicka-konzultace-/

Mgr. Jitka Tichá