Plán na příští rok - Španělsko

Plán na příští rok - Španělsko

1.2.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Zahraniční stáže se staly na naší škole tradicí - žáci si je vyzkoušeli v Anglii, Rakousku, v březnu je čeká Itálie a na příští rok plánujeme Španělsko. V tuto chvíli již známe barcelonské partnery, jsou jimi: ...

Organizace Bamos je mezinárodní kancelář, která se nachází v Poblenou, moderní čtvrti Barcelony, pouhých 5 minut od pláže. V samém srdci Katalánska poskytuje kvalitní stáže v rámci různých výměnných programů a projektů.

Tým společnosti se skládá z kvalifikovaných pracovníků, kteří se vždy snaží najít nejlepší příležitost, jak zorganizovat nezapomenutelnou pracovní, studijní a životní zkušenost pro zahraniční studenty a učitele, kteří do Barcelony přijíždí. Mezinárodní tým společnosti se skládá z lidí mluvících různými jazyky - italsky, španělsky, katalánsky, anglicky, německy a maďarsky. Společnost Bamos přijme 2 žáky na 3 měsíce. Stážisté si budou moci vyzkoušet organizaci a zajišťování náležitostí pro žáky a učitele z různých zemí.

 

Hostel Mambo Tango se nachází mezi horou Montjuic a Ramblas, pár minut chůze od oblasti Ciutat Vella, náměstí Plaza España, MACBA (Muzeum současného umění v Barceloně) a mnoha dalších turistických míst v Barceloně. Přijme 4 žáky.

Yellow Nest Hostel je jedním z nejrychleji se rozvíjejících v Barceloně, přijme 3 žáky.

Loft Hostel Barcelona je hostel, který se zaměřuje na kombinaci historie a designu. Celá budova byla předělána s moderním, minimalistickým designem a s podzemním nádechem. Přijme 3 žáky.

 

Nyní nám už nezbývá nic jiného, než čekat, zda bude náš projekt schválen.

 

Držte nám palce!