Patrik je 6. nejlepší angličtinář v kraji

Patrik je 6. nejlepší angličtinář v kraji

21.3.2019 | Ing. Ivana Zemanová

21. března 2019 proběhlo krajské kolo soutěže v anglickém jazyce. Soutěž byla určena žákům odborných škol v Pardubickém kraji a konala se na Gymnáziu Mozartova v Pardubicích. Z důvodu vysokého počtu účastníků byla rozdělena na gramaticko-lexikální a poslechový test a ústní část. Soutěžící, kteří uspěli v testu, postoupili k ústní části. ...

Konkurence byla veliká, všichni soutěžící v jednotlivých částech soutěže předvedli výbornou úroveň jazykových dovedností.

Naši školu reprezentoval Patrik Lisý z 1. B, který se v celkovém hodnocení umístil na krásném 6. místě. I toto považujeme za úspěch, protože kdo o sobě může říci, že je šestý nejlepší angličtinář v kraji v kategorii všech odborných škol? A nutno ještě dodat, že Patrik byl úplně nejmladším soutěžícím, z ostatních škol soutěžili převážně žáci vyšších ročníků. Však také garantka samotné soutěže konstatovala, že Patrik má obrovský potenciál, který je potřeba neustále rozvíjet.

Patrikovi k jeho úspěchu srdečně gratulujeme a přejeme mu hodně radostných chvilek ve společnosti tohoto krásného jazyka.

Patrik Lisý