Pár střípků z Milána

Pár střípků z Milána

18.10.2021 | Ing. Ivana Zemanová

Pracuji v iH Hotel Ambasciatori a jsem velmi spokojená se svou prací. Když přijedou hosté na check-in, tak si okopíruji jejich pas nebo občanský průkaz a informace zapisuji do počítačového programu, jinak by se hosté bez těchto informací ubytovat nemohli. ...

Pracuji tam s Ditou a Lukášem, ale s nimi se tam moc nepotkávám, protože jsme každý v jiném patře. Miláno mě doslova okouzlilo za ten týden co tu jsme a upřímně se mi vůbec nechce domů.  Velmi mi vyhovuje italský životní styl a bude hodně těžké si zvykat zase zpátky v Česku :D
Posílám pár fotek ať vidíte všechny ty krásy.
Dorka

Jsem velice spokojená se svojí prací. Pracuji v iH hotelu Ambasciatori, který se nachází v centru kousek od katedrály Duomo. Sice každé ráno musím vstávat už v šest hodin, abych tam na osmou dojela, ale vidět Duomo, nákupní centrum poloprázdné a když svítá, je k nezaplacení. Milán je opravdu nádherné město. 
Dita

Po týdnu v Miláně můžu říct, že se mi daří dobře. Stihla jsem se spřátelit se svými kolegy v práci, kteří jsou velmi milí a ráda s nimi pracuji či komunikuji.
Tereza
 
Pracuji na recepci v hotelu St. John společně s Honzou a Martinem. Všichni kolegové jsou na nás milí a jsou fajn, až na šéfa tohoto hotelu, pana Mattea, který se k nám nechová zrovna moc sympaticky. Kolegové recepční nám ukazují a vysvětlují programy na počítači, takže jsme se i něco nového přiučili.
Martin
 
Moje práce v hotelu Ambasciatori je privilegium. Můj tým je skvělý, výhled nádherný a pracovní doba luxusně krátká.
Lukáš
 
Pracuji v hotelu: iH Hotels Milano Gioia, je to má první zahraniční zkušenost a musím říct, že si to tu velice užívám. Ne vždy šlo vše podle plánu, jeden den jsem zaspal, jiný den nám zase přijel pozdě autobus, ale i tak jsem naprosto spokojený.
Michal
 
Pracuji v hotelu St. John jako recepční a musím říct, že jsem si to tam velice oblíbil. Kolegové jsou moc fajn a vždy jsou ochotni mi pomoct, když si s něčím nevím rady. Splnil se mi sen podívat se na katedrálu v Duomu. též jsem si prošel centrum města, kde mají nespočet obchodů. Pro budoucí uchazeče můžu jen doporučit.
Vláďa
 
S Margaritou pracujeme v menším, ale krásným hotelu Woodhouse. První den jsme se pouze seznámily s naší nadřízenou a zbytek dne jsme cestovaly po Miláně. Směna mi začíná od 14:00 a končí v 18:00, což mi celkem vyhovuje. K náplni mojí práce zatím patří převážně sociální média.
Klára