Osmáci z Poličky přišli okouknout, jak to u nás chodí

Osmáci z Poličky přišli okouknout, jak to u nás chodí

29.2.2024 | Ing. Ivana Zemanová

Vybraní žáci 8. tříd ze ZŠ Masarykova v Poličce pod vedením Mgr. Evy Kohutové a Mgr. Hany Spálenkové, vyučujících cizích jazyků, strávili úterní dopoledne v naší škole. Snad se jim u nás líbilo, alespoň tak soudíme podle reakcí paní učitelek: ...

„Trading Centre nám připravila skvěle zorganizované dopoledne. Měli jsme možnost se seznámit se školou díky profesionální prezentaci paní zástupkyně a dvou žákyň, které byly v rámci studia na studijním pobytu (Erasmus) v Barceloně. Žáci měli možnost navštívit reálnou výuku anglického a německého jazyka a okusit, jak náročné je studium po základní škole čeká. Škola má kvalitní vyučující, proto žáci neskrývali spokojenost a nadšení z výuky. Velmi kladně hodnotili živou a vtipnou hodinu německého jazyka, profesionální výuku anglického jazyka, kdy oba učitelé perfektně hovořili anglicky a studenti pružně reagovali v komunikaci s nimi. Jsme vděční, že žáci naší školy měli možnost okusit atmosféru střední školy a začali přemýšlet, kterým směrem by se jejich budoucí studium mohlo dále ubírat. Ještě jednou děkujeme za milé a profesionální přijetí ze strany všech zúčastněných na Trading Centre."

8