Ohlédnutí za Milánem

Ohlédnutí za Milánem

25.10.2021 | Ing. Ivana Zemanová

Čtrnáct dní v Miláně uteklo jako voda. A jak si je užili naši stážisté? ...

Tato stáž v Miláně mi umožnila poznávat a komunikovat s cizinci a tím si zdokonalit anglický jazyk. Naučila jsem se propagovat hotel na sociálních sítích. Také jsem navštívila památky a poznala nové kamarády, se kterými máme spoustu nezapomenutelných zážitků. Stáž jsem si moc užila.
Margarita

Mým největším zážitkem bylo podívat se na střechu i dovnitř katedrály. Stáž mi umožnila nejen poznat novou kulturu, ale také zdokonalit své znalosti v jazyce a zjistit, že se vše dá vyřešit bez problému. Též jsem se něco dověděl o tom, jak vlastně práce na recepci probíhá.
Martin

Stáž jsem si velmi moc užila. Poznala jsem nové kamarády, se kterými máme spoustu vzpomínek a zážitků. Zároveň jsem poznala kousek nové kultury a životního stylu. Jsem velmi vděčná za tuto příležitost.
Dorka

Stáž v italském Miláně mi umožnila především navštívit nové město a zároveň zemi, jejíž kultura je opravdu zajímavá a jedinečná. Mým největším zážitkem zde bylo splnění jednoho životního snu, vidět naživo utkání Ligy mistrů. Cítit na vlastní kůži atmosféru San Sira, jednoho z největších stadionů v Evropě, kde zuřivě fandí desetitisíce fanoušků a ženou svůj tým kupředu, bylo zkrátka a jednoduše naprosto nepopsatelné.
Vláďa

Na stáži v Miláně jsem se naučil pracovat na recepci a dělat check in a check out na počítači. Také jsem poznal večerní Miláno a nové kamarády, se kterými mám spoustu krásných vzpomínek. Stáž jsem si moc užil a jsem moc rád za tuto příležitost.
Honza

Během této stáže jsem se převážně naučila orientovat v cizím prostředí. Také jsem měla možnost si udělat přehled o tom, jak funguje den z pohledu manažera hotelu.
Klára

Můj pobyt v Itálii byl přínosný jak ve zkušenostech, tak v hledání práce po maturitě. Práce za barem mi dala praktické zkušenosti a hlavně perspektivu v oboru.
Lukáš

Za tyto dva týdny jsem se naučila, jak se orientovat ve velkém městě s mapou i bez ní. Největší zkušenost pro mě byla v práci, kde jsem musela komunikovat s nadřízenou i hosty, kteří mluvili pouze italsky a anglicky jenom pár slov.
Dita

Díky Erasmu jsem se konečně mohl podívat do zahraničí. Erasmus mi umožnil velice zajímavou zkušenost, mohl jsem si vyzkoušet novou práci, prozkoumat Miláno a seznámit se s novými lidmi.
Michal

Tato stáž mi umožnila poznat a komunikovat s lidmi, kteří mluví cizí řečí. Naučila jsem se orientovat v prostředí hotelu a jsem vděčná za tuto možnost.
Terka