Navštivte nás :)

Navštivte nás :)

4.1.2021 | Ing. Ivana Zemanová

Vážení rodiče, vážení uchazeči,
jsme si vědomi složité situace i Vaší potřeby získat informace o možnostech dalšího studia na střední škole. Proto Vám nabízíme několik možností, jak naši školu navštívit. ...

 • Osobní návštěva ve středu 13. 1. 2021 od 9:00 h. do 17:00 h.
  Je pro Vás připravena prohlídka školy s odborným výkladem, budete provázeni individuálně pouze v uzavřené skupině (jedna rodina). Při vstupu do budovy je třeba si vydezinfikovat ruce a po celou dobu návštěvy mít nasazené roušky.
  Návštěvu je nutné si předem domluvit na přesně stanovený čas. Vyplňte prosím kontaktní formulář.
 • Distanční návštěva ve středu 13.1. 2021 od 15:00 h. do 17:00 h.
  Po celou dobu pro Vás budou připraveni kolegové u počítače, kteří Vám pomocí vzdáleného přístupu zodpoví Vaše dotazy. Nemusíte se obávat technických složitostí, aplikaci Teams máme dokonale otestovanou při výuce. Pro spuštění aplikace je vhodné mít základní znalosti ovládání PC a mít nainstalován prohlížeč Microsoft EDGE, popřípadě Google CHROME nebo přímo program Microsoft TEAMS. Návštěvu je třeba si předem domluvit, na e-mail následně obdržíte všechny instrukce a kolegové vám budou nápomocni i na telefonu. Vyplňte prosím kontaktní formulář.
 • Distanční návštěva v jiném termínu
  Pokud Vám nevyhovuje navržený termín, tak nás prosím kontaktujte a dohodneme si jiný vhodný termín Vaší virtuální návštěvy. Vyplňte prosím kontaktní formulář.
 • Individuální návštěva
  Pokud preferujete osobní prohlídku školy, rádi se s Vámi setkáme v kterýkoliv pracovní den. Návštěvu je potřeba si předem domluvit. Vyplňte prosím kontaktní formulář.

Kontaktovat nás můžete telefonicky (734 322 314, 739 662 382, 605 121 390) nebo e-mailem (tradingcentre@lit.cz).

Těšíme se na Vás.

Ing. Ivana Zemanová a pedagogický sbor školy

 

Dokumenty ke stažení