Mezinárodní projekt e-Twinning odstaroval

Mezinárodní projekt e-Twinning odstaroval

13.12.2016 | Ing. Ivana Zemanová

Mezinárodní projekt e-Twinning na naší škole úspěšně odstartoval.
Studenti 2. ročníku se pustili do prvních aktivit mezinárodní spolupráce s tureckou školou a přinášíme vám první ochutnávku jejich výsledků. V rámci první seznamovací aktivity vytvořili studenti přehlednou Power pointovou prezentaci, ve které se každý z nich stručně představil. Dalším počinem bylo natočení krátkého videa, které ukazuje prostředí naší školy...

Druhou aktivitou, naplánovanou na prosinec, byla skupinová spolupráce při přípravě informací o tradičních českých Vánocích. Studenti pracovali v pěti skupinách a každá skupina měla na starosti některé z klíčových témat - Christmas preparation, food, traditions, symbols a New Year's Eve, tak, aby české Vánoce představili kompletně. Tyto informace společně s vánočními přáníčky odeslali studenti tento týden do Turecka a čekají, až jim na oplátku přijdou přáníčka z Turecka s informacemi o tom, jak Vánoce slaví tam.
Mgr. Marie Chválová
A já dodávám:
Přáníčka přišla dnešní poštou, ale protože jsou všichni na předvánočním výletě v Budapešti, dostanou se ke studentům až zítra.
IZ
e-twinning - video