Maturitní ples

Maturitní ples

29.1.2017 | Ing. Ivana Zemanová

V pátek 27. ledna 2017 se uskutečnil maturitní ples SSOŠ TRADING CENTRE. Takřka vyprodaný sál Smetanova domu, bohatý program, skvělé aranžmá, více než 500 darů v tombole a celkově příjemná atmosféra. Tak lze ve stručnosti charakterizovat ples, který je společenskou událostí naší školy číslo jedna...

Úvodní slovo moderátora Jiřího Fröhlicha zaznělo v 19:45, představil v něm kapelu Vepřo knedlo s Dádou. O předtančení se postarali mladí tanečníci Kateřina Šimková s Filipem Škeříkem, kteří předvedli standardní i latinskoamerické tance, a stepař Karel Bartoš. Dívčí skupina zatančila moderní tanec na téma „Čarodějky“. Svá taneční vystoupení si nachystali i maturanti. Díky nim zněly sálem největší hity 80. a 90. let.
Proběhlo slavnostní dekorování šerpami, které díky zkušenému Petru Jiříčkovi krásně podbarvily tóny živé klavírní hudby. Následovala dražba čokoládového dortu, zašlapávání šerp a vrcholem večera bylo půlnoční překvapení maturantů, které bylo opět taneční.
Do druhé ranní tančili hosté na parketu a poté mohli pokračovat na afterparty v litomyšlském Pekle.
Je namístě poděkovat všem, kteří přispěli k úspěšnému průběhu plesu, věnovali dary do tomboly či akci podpořili finančně.


Fotografie z plesu nalezete ve fotogalerii.