Katka v CK Continental Travel

Katka v CK Continental Travel

21.5.2024 | Ing. Ivana Zemanová

V neděli po příjezdu do Budapešti nás ubytoval náš kamarád Adam, který je v Budapešti už třetí měsíc. Další den jsme měli meeting s organizací CEBA a dozvěděli jsme se, kde budeme pracovat. Mě ten den měla “na starost” Timea - slečna, která pracuje právě pro CEBU. Zavedla mě do práce, seznámila s kolegy, ukázala jak tu funguje MHD a provedla mě městem.

Od úterý už jsme ale všichni pravidelně chodili do práce. Já pracovala ve firmě Continental Travel, která má kancelář spojenou s jejich partnerskou firmou Active Tours, kde jsem občas také vypomohla. Pracovala jsem každý den 6h, převážně na počítači (práce s MS Office, třídění e-mailů, sociální sítě, …). Často se mi do rukou dostali ale i faktury a různé firemní dokumenty - ať už v rámci třídění, výpomoci s plánováním nějaké akce, nákupu pro firmu, nebo například při doručování věcí klientům/partnerům, což bylo takové malé ozvláštnění práce, které jsem si vždy užila. Kdo by přeci chtěl sedět celý den zavřený v kanceláři, když má možnost se na chvíli “provětrat” venku a poznat město i trochu jinak.
 
Nikdo z nás tu ovšem nebyl jen za prací, všichni jsme chtěli také poznat nová místa, lidi, jídlo, kulturu a hlavně si to tu užít. A proto většina z nás, včetně mě, trávila veškerý volný čas běháním po památkách, kavárnách, parcích či jiných zajímavých místech ve městě se svými přáteli.
 
Myslím, že můžu říct za všechny, že jsme si to tu moc užili a velmi si vážíme této příležitosti, kterou nám škola dala.
 
Kateřina Kulíšková