Jak to vidí naše úspěšná absolventka Soňa?

Jak to vidí naše úspěšná absolventka Soňa?

24.5.2022 | Ing. Ivana Zemanová

Když jsem se rozhodovala poslední rok základní školy, jakým směrem se bude ubírat moje další studium, byl mi doma vybrán Trading Centre, protože ho přede mnou navštěvovala i moje sestra. Ekonomické lyceum, které jsem studovala, jsem brala jako přípravu pro vysokou školu. ...

Na Tradingu jsem se setkala s nejlepším osobním přístupem učitelů i vedení a hlavně skvělými učiteli jazyků, kteří opravdu uměli vše doslova natlačit do hlavy. Výsledkem mého studia byla maturita s vyznamenáním a přijetí na obě vysoké školy na předních místech.
 
Trading nebyl jen o učení, ale i o super exkurzích, které uměly člověku v mém věku otevřít oči (návštěva diagnostického ústavu nebo ústavu pro postižené děti) anebo o výletech (třeba  do Anglie). Škola uměla ocenit i finančně nadané studenty, ale to neznamenalo, že by nějak zatracovala ty více svobodomyslné.
 
Dnes velmi využívám znalosti, které jsem nikde jinde už nezískala, a to psaní všemi deseti prsty na PC, znalosti angličtiny a němčiny a práce s různými dokumenty, která mi velmi ulehčuje život a mezi kolegy nyní vynikám.
 
Jelikož se rozhodovala o dalším studiu i moje neteř, jsem ráda, že se rozhodla pro naši "rodinnou" školu a bude mít stejně dobrý základ, jako já.
 
Ing. Soňa Přílučíková