Enjoy English

Enjoy English

19.11.2017 | Ing. Ivana Zemanová

14. listopadu se sedm studentů naší školy zúčastnilo soutěže Enjoy English, kterou pořádá SZeŠ Lanškroun pro studenty středních odborných škol. Soutěžící byli rozdělení do dvou kategorií - v první kategorii se utkali studenti 1. a 2. ročníků, ve druhé pak studenti 3. a 4. ročníků. ...

O soutěž byl velký zájem, dohromady se sešlo asi 80 studentů. V prvním kole psali všichni test, který obsahoval čtení a poslech s porozuměním a dále cvičení Use of English, které prověřovalo znalost gramatiky a slovíček. Do druhého kola postupovalo vždy jen 10 studentů s nejlepšími výsledky z psaných testů. V obrovské konkurenci svých vrstevníků se to podařilo Jaroslavě Malinové a Jaroslavu Etzlerovi.

V konverzačním kole měli studenti popisovat obrázky, odpovídat na obecné dotazy zkoušejících, ale i ve spolupráci s dalším ze studentů řešit modelovou situaci. Nejlépe se umístil Jaroslav Etzler, který získal krásné 4. místo. Gratulujeme našemu vítězi a děkujeme všem sedmi studentům za chuť do soutěžení i za skvělou reprezentaci naší školy.
Mgr. Jana Tmejová