Enjoy English!

Enjoy English!

30.10.2017 | Ing. Ivana Zemanová

Ve středu 25. října proběhlo v naší škole školní kolo regionální konverzační soutěže v anglickém jazyce Enjoy English!. Jedná se o soutěž pro studenty odborných škol, která své soutěžící rozřazuje do dvou kategorií (A – studenti 3.+4. ročníků a B – pro studenty 1.+2. ročníků). Soutěž sestává z písemného testu (čtení, poslech, psaní), na jehož základě do konverzační části postoupí jen studenti s nejlepšími výsledky. ...

Na naší škole se do soutěže přihlásilo dvanáct studentů. Za úkol dostali popsat obrázky a v rámci daného tématu splnit úkol v modelové situaci (např. naplánovat oslavu narozenin, domluvit se s kamarádem, co koupit rodinnému příslušníkovi k Vánocům apod.).

Chválíme všechny studenty, kteří se do soutěže přihlásili. Úkoly plnili s nadšením a snažili se podat  skvělý výkon. Do dalšího kola postupují v kategorii A: Veronika Kovářová, Denis Greňa, Matěj Žídek a Alexandr Hartman a v kategorii B: Emma Kameníková, Jaroslava Malinová a Jaroslav Etzler.

Vítězům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším klání, tentokrát na půdě Střední školy zemědělské a veterinární v Lanškrouně, kam se vydáme 14. listopadu.


Za vyučující AJ

Jana Tmejová