Po dvou měsících stáže ve Vídni jsem získala mnoho nových zkušeností jak v pracovním, tak i osobním životě. V práci se již cítím jistější a postupně začínám více používat německý jazyk. Zatím jde převážně o základy, ale mám radost, že se v komunikaci zlepšuji a při používání němčiny si věřím více než na začátku.
Během pobytu jsme také měly možnost poznávat Vídeň a její okolí. Navštívily jsme Sisi Museum, které se nám velmi líbilo, a zároveň jsme objevily novou, bohatší část města. Bylo zajímavé poznat další stránky Vídně a její atmosféru.
Celkově hodnotím dosavadní průběh stáže velmi pozitivně. Každý den mi přináší nové zkušenosti a pomáhá mi rozvíjet jazykové i pracovní dovednosti.
Trading Centre
Soukromá střední odborná škola, Litomyšl