Divadlo v angličtině

Divadlo v angličtině

11.3.2013 | Mgr. Jitka Tichá

Dne 7.3.2013 se skupina zájemců z naší školy vypravila na výlet do Pardubic. Cílem naší cesty bylo divadelní představení na motivy hry významného klasika britské literatury, Williama Shakespeara, The Midsummer Night's Dream - Sen noci svatojánské. Představení nastudovali žáci křesťanského gymnázia v Brně, kteří vystoupili pod názvem - Domino Theater. Celá hra proběhla v anglickém jazyce.
Vzhledem k tomu, že se divadlo konalo v budově konzervatoře na Sukově třídě, nenechali jsme si ujít ani malou procházku historickým středem města Pardubic - podívali jsme se na zámek i na Pernštýnské náměstí.
Studenti si divadlo pochvalovali a dokonce projevili zájem nastudovat také nějakou hru v anglickém jazyce. Upřímně doufám, že jejich nadšení pod tíhou studijních povinností neopadne a že se dočkáme i my na naší škole kvalitní produkce.
Mgr. Jitka Tichá