Co je u nás nového?

Co je u nás nového?

27.8.2020 | Ing. Ivana Zemanová

Letošní prázdniny pomalu, ale jistě končí a já doufám, že se nám všem podařilo nabrat energii pro start do nového školního roku. ...

O prázdninách jsme vybavili některé učebny novými školními sety, zmodernizovali jsme kabinet angličtiny a pro větší komfort sezení jsme pořídili ergonomická kancelářská křesla. Učitelé si budou moci zpříjemnit přestávky vychutnáním dobré kávy z  kávovarů Nespresso De'Longhi. Pro 32 studentů nastupujících do 1. ročníku jsme zakoupili  notebooky. Vyklidili jsme poslední volné prostory v přízemí, které necháme zrekonstruovat a příští rok nám poslouží jako další šatny.


Vyjednali jsme změnu termínů zahraničních stáží, v současné době vše dolaďujeme a doufáme, že na tu první budeme moci vycestovat 20. září. Schválené stáže do Barcelony jsme přesunuli na příští školní rok. Budeme pokračovat v započaté, ale díky koronaviru zároveň i přerušené konverzaci o případné budoucí spolupráci se střední školou na Islandu.


Nejvíce si ale přeji, aby tento školní rok nebyl narušen uzavřením škol z důvodu šíření koronaviru. Tomu můžeme napomoci všichni, kteří do vzdělávacího procesu zasahujeme. Proto apeluji na maximální zodpovědnost všech, buďme zodpovědní k sobě i ke všem ostatním.


Ing. Ivana Zemanová