Cambridge zkoušky

Cambridge zkoušky

5.10.2016 | Ing. Ivana Zemanová

Jazykové zkoušky Cambridge English Language Assessment jsou mezinárodně nejuznávanější jazykovou kvalifikací. Skutečnost, že zkoušky jsou mezinárodně platné, přináší studentům velikou  výhodou oproti např. českým státním zkouškám nebo maturitě. Úspěšný kandidát, který složí zkoušku, se stane doživotně držitelem certifikátu Cambridge English, potvrzujícím jeho zdatnost v anglickém jazyce.
Z tohoto důvodu spolupracujeme s Evropským vzdělávacím centrem, autorizovaným zkouškovým centrem Cambridge English Syndikátu, které nabízí zájemcům o Cambridge zkoušky komplexní podporu...

V úterý odpoledne proběhla  na naší škole první schůzka s ředitelkou tohoto centra Evou Margolienovou,  která našim studentům poskytla informace o mezinárodních Cambridgeských zkouškách a o přípravném kurzu k těmto zkouškám. Naši studenti mají zájem hlavně o zkoušky FCE, které odpovídají úrovni B2, tedy úrovni o stupeň vyšší než je v současné době státní maturita. Někteří mladší studenti se zajímají také o zkoušky PET na úrovni B1. Studenti poznali, co vše příprava na zkoušku i zkouška samotná zahrnuje a jelikož máme jako škola dostatečný počet zájemců, budou mít  možnost účastnit se přípravného kurzu přímo ve škole po dobu 20-ti týdnů. Věříme, že vynaložené úsilí při získávání těchto mezinárodně uznávaných certifikátů se studentům v budoucnu bohatě vrátí při hledání zaměstnání, při cestování či studiu na vysoké škole.
Mgr. Marie chválová