Beseda se studenty aneb jak nám škola ovlivnila život...

Beseda se studenty aneb jak nám škola ovlivnila život...

14.11.2013 | Ing. Ivana Zemanová

Také jste si užili pondělní odpoledne ve škole jako my? Dovolujeme si krátce se ohlednout za ojedinělou akcí BESEDA SE STUDENTY ANEB JAK NÁM ŠKOLA OVLIVNILA ŽIVOT.
Zpočátku lehká nervozita byla záhy vystřídána velmi milým překvapením v podobě plné třídy napjatých a zvědavých studentů. Nemůžeme opomenout zcela neplánovanou účast našeho milého pana učitele Bursy. Jeho přítomnost považujeme za příjemný dárek nejen pro studenty, ale i pro nás.
Po krátkém představení nás, našeho školního a pracovního života, následovala aktivní spolupráce se studenty v podobě „akčního úkolu“ , který měl ukázat, jak jsou studenti schopni prezentovat výrobek bez předchozí přípravy. David s Veronikou se úkolu chopili se vší vážností a všem předvedli, jak se nebát zhostit se úkolu, který vyžaduje um „vařit z vody“. Ostatní studenti se proměnili v náročné klienty a po prezentaci spolu s námi zhodnotili výkon svých kamarádů. I v tomto případě proběhla otevřená debata s přispěním pana Bursy, který opět nezklamal a připojil k debatě své životní zkušenosti.
Co říci závěrem. Děkujeme. Děkujeme paní ředitelce za umožnění této akce. Díky patří i všem zúčastněným, kteří si udělali čas a podpořili svou přítomností tuto akci.
Milí studenti, těšíme se na Váš názor, na Vaší zpětnou vazbu. Okomentujte, připomínkujte, doporučte, prostě se vyjádřete.
S přátelským pozdravem
Jana Javůrková a Pavlína Ryšavá
absolventky školy