Anglie - pátek, 2. pracovní týden

Anglie - pátek, 2. pracovní týden

27.11.2015 | Ing. Ivana Zemanová

Dnešním dnem se studenti rozloučili se všemi novými lidmi,které na svých pracovištích potkali, rozloučili jsme se také s pracovníky ADC College, která nám celý pobyt zprostředkovala a pomalu a jistě se také loučíme s městem a jeho nezapomenutelnou atmosférou.
Studenti dnes v práci strávili jen dopoledne, které jim příjemně rychle uteklo a předali si drobné dárečky na památku se svými kolegy. Odpoledne jsme měli poslední schůzku v ADC College, kde všichni obdrželi své certifikáty za úspěšné splnění stáže. Odpolední program si vybral každý podle svého, někdo raději balil a odpočíval, jiní jeli ještě navštívit místa, která neviděli, nebo se dokupovali poslední suvenýry. Ja jsem se s několika studenty vydala podívat do části Camden, která nabízí velké trhy s nejrůznějším zbožím a jídlem z celého světa. Nakonec jsme vybrali mexickou kuchyni a nebyl to špatný výběr.
Myslím, že dnes budou všichni studenti usínat s příjemným pocitem z dobře odvedené práce a ze získání mnoha cenných zkušeností. A zítra už se všichni těšíme na naše rodiny v Česku. :)
Mgr. Marie Chválová