Anglie - 7. den

Anglie - 7. den

22.11.2015 | Ing. Ivana Zemanová

Day off pro naše studenty a prostor pro objevování Londýna - to byla dnešní sobota. Ráno nás čekalo překvapení v podobě sněhové vánice a tak nezbylo nic jiného než původně plánované setkání v 10.00 v Hyde Parku zrušit. Vypadalo to, že chození po památkách v tomto počasí bude snad náročnější než první pracovní den a tak bylo jen na našich studentech jak s volným dnem naloží. Pro většinu z nich to není první setkání s Londýnem a tak spoustu památek už znají, ostatní dostali tipy kam vyrazit.
Já jsem se setkala s paní učitelkou Chválovou, která bude studenty doprovázet po zbytek pobytu. Den jsme strávily spolu a prošly si to, co by nemělo chybět na seznamu žádného turisty v Londýně. Stihly jsme nejen střídání stráží u Buckingham Palace, dát si tradiční fish and chips u Trafalgar Square, projít Oxford Street a prožít noční chaos na Piccadelli Circus.
Zítra mě čeká let domů a pak už jen úžasné vzpomínky na nezapomenutelný Londýn. Našim studentům přeji pohodový zbytek pobytu, spoustu dalších zážitků a zkušeností a aby tu druhou půlku svého pobytu v Londýně zvládli s takovým přehledem jako tu první.
Mgr. Eva Krátká