Adaptační kurz 1. ročníku

Adaptační kurz 1. ročníku

19.9.2012 | Ing. Ivana Zemanová

Adaptační kurz 2012/ 2013
Ve dnech 9.- 11. 9. 2012 se studenti prvního ročníku zúčastnili seznamovacího kurzu, který se konal v kempu v Borové u Poličky. Nakonec se dopravilo do kempu pouze 11 statečných společně s dozorem v rukou Mgr. Martina Klejcha a Mgr. Jitky Tiché.
Užili jsme si mnoho legrace a aktivit. Stály před námi mnohé pracovní úkoly, jako například příprava dřeva na táborák, nebo pomoc při vaření jídel, která jsme, jak již začíná být na školních akcích dobrým zvykem, svěřili do režie p. uč. Klejcha. V neděli jsme si tak pochutnali na grilovaném mase a v pondělí nám p. Klejch připravil svůj pověstný guláš, na který jsme nalákali i paní ředitelku, některé kolegy a dokonce i bývalé studenty, kteří se za námi přijeli podívat v pondělí večer.
Studenti si po celou dobu pobytu velmi užívali možnost koupání ve vyhřívaném bazénu, absolvovali jsme také celodenní pěší tůru s nejistým a překvapivým průběhem a dobrodružnými prvky, vyzkoušeli jsme si i noční průchod lesem na cestě do pekárny na čerstvé pečivo. Seznámení v podobě speciálních aktivit připravila studentka Pedagogické fakulty Eliška Honzíková a večerní zábavu doplnil bubeník Jan Vogl, který pro každého studenta připravil bicí nástroje a různé perkuse jako doprovod ke zpěvu s kytarou.
Přálo nám dokonce i počasí, tak myslím, že mohu za všechny říci, že jsme si pobyt velmi užili, že jsme vytvořili pevné základy příjemného kolektivu, poučili jsme se z některých drobných nedostatků (málo zpěvníků) a těšíme se na další společné akce :)
Třídní učitelka 1.A, Mgr. Jitka Tichá

Více fotografií:
http://kolovratektc.rajce.idnes.cz